بسته بندی لوازم منزل

وانت بار صادقیه

بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

شرکت بزرگ باربری اسایش وانت با توجه به اهمیت بالای بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل در تهران سال هاست که نیرو های خبره و متخصص در امر بسته بندی به سیستم خود اضافه نموده است تا بتواند برترین خدمات بسته بندی و باربری بدون نقص را به تک تک مشتریان خود در سراسر تهران بویژه مناطق غربی و شمالی تهران ارائه بدهد .

بسته بندی اسباب و لوازم منزل یکی از مهمترین اقدمات قبل از اسباب کشی و انتقال بارهایتان به خانه جدید است . بسته بندی اگر خوب و درست انجام شود تمام وسایل شما را از بروز هر اتفاق و حادثه از در امان نگه خواهد داشت . اینکار بسیار تخصصی می باشد و انجام آن توسط افراد عادی و آماتور کار سخت و دشواری است و ممکن است سهل انگاری در آن موجب ایجاد خسارت های جبران ناپذیر در لوازم حساس و گران قیمت شما بشود . نیروهای ما در باربری آسایش متخصص در امر بسته بندی اثاثیه منزل در غرب تهران و شمال تهران و سراسر تهران می باشند و طی این سال ها فعالیت ما توانسته اند که به بی شمار مشتری خدمات درجه اولی را ارائه بدهند .

لزوم بسته بندی توسط یک شرکت حرفه ای

بسته بندی درست و اصولی می تواند جلوی هر آسیب و ضربه ای را بگیرد تا لوازم حساس و شکستنی شما چه در زمان باربری و یا تخلیه بار و هم چنین در زمان چیدمان در محل هیچ خسارتی نبینند . خود شما نیز بهتر از ما می دانید جابجایی کاری بسیار دشوار است و هر ضربه ای می تواند وسیله های شما را دچار لک و یا رنگ پریدگی و یا بدتر از آن دچار شکستگی نماید .

بسته بندی می تواند انجام عملیات باربری را تسریع ببخشد و در چیدمان در خودروی باربری نیز بسیار اثر بخش و مفید باشد

هزینه های بسته بندی که اتوبار ما در باربری اسایش وانت در بسته بندی اثاثیه در غرب تهران ارائه می دهد از نازلترین قیمت های این کار میان سایر شرکت های بسته بندی می باشد و دلیل این موضوع هم رفع دغدغه های مالی مشتریانمان است برای کسب اطلاع از قیمت های بسته بندی لوازم منزل در غرب تهران با شماره های ما تماس بگیرید .

تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی

یکی از تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی لوازم حساس و گران قیمت شما کارتن ها چند لایه و محکم می باشد ما از کارتن های گنج و شیش لایه در ابعاد گوناگون برای قرار دادن لوازم شما و منظم نمودن بارهایتان هنگام بارچینی در خودروهای باربری استفاده می کنیم .

برای جابجایی لباس های رسمی و حساس شما دارای کارتن های رگال دار هستیم تا با خیال اسوده هر تعداد لباس رسمی و گرانی که داشتید به مقصد جدیدتان حمل کنیم

استفاده از استرچ رپ :
استرچ رپ، نواری پلاستیکی با قابلیت کشش بسیار بالا است که معمولا از پلی اتیلن با دانسیته پایین ساخته شده و برای پوشش و بسته بندی اطراف محموله ها استفاده می گردد.

استرچ رپ بیشتر برای نگهداری جعبه ها و محموله ها در یک پالت چوبی در حمل و نقل استفاده گردیده و گاه برای قراردادن اشیا در کنار یکدیگر کاربرد دارد تا مانع از تکان آنها در طول جابجایی شود و نیز به گونه ای پوشش دهی مناسبی برای وسایل حساس برای خش نخوردگی است.

استفاده از بسته های ویژه حمل رختخواب برای راحتی جابجایی رختخواب های شما و عدم اسیب رساندن به انها در صورت تمایل شما از سوی کارگران اسایش وانت قابل انجام می باشد.

برای ضد ضربه نمودن وسایل لوکس و حساس شما از بابل رپ یا نایلون های حباب دار استفاده می گردد تا جلوی هر خسارت و اسیبی گرفته شود

چسب پهن نیز به تعداد لازم به همراه نیروهای متخصص ما هست تا بتوانیم وسایل شما را با ایمنی بیشتری بسته بندی کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *