وانت بار کاووسیه – نیسان بار کاووسیه

وانت بار نیاوران

وانت بار کاووسیه تهران

وانت بار کاووسیه تهران آسایش وانت با سابقه طولانی و ارائه خدمات در بالاترین کیفیت ممکن در خدمت شماست . ما دارای وانت ها و نیسان بار های زیادی در سراسر مناطق غربی و شمالی تهران هستیم و به هر کجا که شما بخواهید بارهایتان را در سلامت کامل و بدون هیچ مشکلی انتقال خواهیم داد .

اگر به دنبال یک باربری بی دردسر و بدون دقدقه هستید و سلامت کالاهایتان برایتان خیلی مهم هست وانت تلفنی کاووسیه تهران آسایش وانت میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد .

مسلط به بسته بندی و جابجایی حرفه ای و با بیمه بارهای شما برای جلوگیری از وارد شدن هرگونه خسارت به بارهایتان.

وانت بار و نیسان بار کاووسیه از زیر مجموعه وانت بار اسایش در شمال تهران است که بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روزه هفته فعالیت می کند .

نیسان بار آسایش وانت

آسایش وانت علاوه بر خودروهای وانت دارای نیسان بار کاووسیه نیز می باشد و به هر تعداد که خودرو در روز نیاز باشد ما می توانیم جوابگو باشیم هدف ما این است که بتوانیم خدمات بسته بندی و باربری در کاووسیه را به نحو احسنت وبدون ذره ای خسارت و مشکل به انجام برسانیم و تمام نگرانی های مشتریان خود را رفع نماییم تا یک حمل بار بدون استرس برای آن ها انجام دهیم .

تعرفه های باربری کاووسیه

نرخ های کرایه و اجرت کارگران ما نسبت به کیفیتی که ارائه می دهیم بسیار پایین و نازل می باشد . ما همواره سعی داریم نسبت به رقبا قیمت پایین تری را برای جذب مشتریان بیشتر ارائه بدهیم . البته باید تاکید کرد که این قیمت ها با رعایت کلیه اصولات حرفه ای و حفظ کیفیت بالا ارائه می گردد . مجموعه نیسان بار و وانت بار کاووسیه با مجوز کسب از اتحادیه باربری فعالیت  میکند و برای بارهای شما بیمه نامه دولتی تهیه می نماید .

شماره های تماس وانت تلفنی کاووسیه تهران : ۰۲۱۴۴۲۹۷۴۸۸ – ۰۹۱۹۷۲۴۹۳۴۰

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *