وانت تلفنی سیمون بولیوار

وانت تلفنی سیمون بولیوار

وانت تلفنی سیمون بولیوار

وانت بار و وانت تلفنی سیمون بولیوار از مناطق مهمی می باشد که اسایش وانت بصورت روزانه در انجا ارسال بار به سراسر تهران را دارد . ما در این منطقه چندین نیسان و وانت برای ارائه خدمات سریع تر به مشتریان مستقر کرده ایم . اگر قصد جابجایی بارهای خود را در کمترین زمان و بدون اتلاف وقت بار قیمت های خوب و عالی دارید همین حالا با وانت تلفنی تهران اسایش وانت تماس بگیرید . ما با دارا بودن مشتریان زیاد و خدمات خوبی که برای شما انجام می دهیم یکی از قدیمی ترین و معتبرترین باربری های این منطقه هستیم .

نیسان بار سیمون بولیوار

اگر حجم بارهای شما در حد خودروهای سنگین همچون کامیون و ایسوزو نیست ولی سنگین هستند خودروی نیسان بهترین گزینه برای شماست و هزینه های شما را تا حد چشمگیری نیز کاهش می دهد ما به همراه نیسان بارهای خود کارگران ورزیده و بسیار حرفه ای در امر باربری رابه هر تعداد که نیاز باشد به محل شما برای یک بارگیری بهتری اعزام خواهیم کرد . کارگران ارسالی خوش برخورد و کاربلد برای جابجایی هرگونه وسیله می باشند .

شرکت باربری در سیمون بولیوار

اسایش وانت دارای جواز کسب از اتحادیه باربری کشور می باشد و برای بارهای دریافتی بیمه نامه دولتی می گیرد تا خیال مشتریان از هر لحاظی راحت باشد و در حین باربری نگرانی احساس نکنند . با یکبار جابجایی بارهایتان با ما تبدیل به مشتری همیشگی وانت تلفنی سیمون بولیوار خواهید شد و ما را نیز به دوستان و اشنایانتان معرفی خواهید کرد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت ها تماس بگیرید : 02144297488

جابجایی وسایل سنگین و حساس از قبیل یخچال ، ماشین لباسشویی ، لوازم شکستنی ، گاو صندوق و … با اصول ایمنی توسط کارگران جوان و نیرومند انجام میشود

یک باربری اسان و بدون درگیری با بهترین قیمت ها را از وانت تلفنی سیمون بولیوار اسایش وانت بخواهید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *