وانت تلفنی پونک

وانت تلفنی پونک


وانت تلفنی پونک از زیر مجموعه های وانت بار اسایش دارای نیروهای کار بلد در جابجایی وسایل حساسی می باشد . همه روزه در مناطق غرب تهران به خصوص پونک ما در حال جابجایی وسایل اداری ، خانگی ، انفورماتیک و … به دیگر مناطق تهران و خارج تهران هستیم . عمده مشتریان ما ثابت هستند زیرا که با خدمات خود توانسته ایم نظرات ان ها را بسوی خود جذب نماییم .

جلب رضایت مشتری از مهمترین خواسته های وانت تلفنی اسایش می باشد .

وانت تلفنی پونک ارزان سریع و مطمئن است

جابجایی وسایل سنگین خود از قبیل یخچال – گاز – ماشین لباسشویی و اجناس مشابه را به ما بسارید . با بیمه بارهایتان سلامت انها را تضمین میکنیم .

وانت تلفنی محدوده پونک بصورت شبانه روزی و هفت روزه هفته در خدمت شماست .


نیسان بار و وانت بار پونک

وانت تلفنی پونک بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در هفت روزه هفته اماده خدمت رسانی به تمامی اهالی پونک و همشهریان عزیز در غرب تهران می باشد . با وجود اسایش وانت دیگر نگران اسباب و اثاثیه خود نباشید زیرا که ما متخصص در جابجایی انواع بارهای سنگین و لوکس همچون جهیزیه و گاو صندوق هستیم . با وجود نیروهای حرفه ای که در اسایش وانت گرد خود اورده ایم میتوانیم ادعا کنیم که میتوانیم یک باربری حرفه ای و بدون نقص را به تمامی مشتریان خود بدون هیچ محدودیتی ارائه دهیم . با وانت بار و نیسان بارهای ما با خیال اسوده بارهای خود را در هر مقصدی که مد نظر دارید تحویل بگیرید.

باربری مطمئن در پونک

از برترین ویژگی های باربری پونک اسایش وانت رعایت نکات ایمنی و دقت فراوان حین انجام باربری و انتقال بارهای مشتریان است . زیرا که کوچکترین کوتاهی و یا بی مسولیتی میتواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما داشته باشد . کارگرانی که ما برای اینکار انتخاب کرده ایم از توانمندترین نیروهای حمل بار در تهران هستند که با سالها تجربه و انرژی فراوانی که دارند هر وسیله سبک و سنگینی را با بهترین روش ها جابجا می کنند بدون اینکه کوچکترین خسارتی به انها برسد .

شماره تلفن وانت بار پونک : 09197249340

برای کسب اطلاعات دقیق تر از نحوه کار و قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید . اسایش وانت بهترین راهکار ها را برای جابجایی بارهای شما دارد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *