وانت بار و نیسان بار شهرک ازمایش

وانت بار شهرک ازمایش

وانت بار شهرک ازمایش

وانت بار شهرک آزمایش بدون هیچ گونه دردسر و خساراتی به نحو احسنت بارهای شما را جابجا خواهد کرد . وانت بار و نیسان بار شهرک ازمایش با سال ها تجربه در امر باربری وسایل سبک و سنگین بصورت شبانه روزی در خدمت شماست . باربری از شهرک ازمایش به هر نقطه که شما بخواهید انجام خواهد شد .

وانت تلفنی شهرک ازمایش از زیر مجموعه های وانت تلفنی اسایش با هدف ارائه خدمات عالی به همشهریان عزیز تهرانی شکل گرفته است و ما همواره رعایت اصول حرفه ای و مشتری مداری را سرلوحه خود قرار داده ایم . نیسان بار و وانت بار شهرک ازمایش حتی در روزهای تعطی و اعیاد نیز فعال است .

نیسان بار شهرک ازمایش دارای نیروهای خوش اخلاقی هستند که درخواست های شما را بدون هیچ خللی انجام میدهند . باربری در کلیه محدوده شهرک ازمایش از قبیل بلوار دانش – کمالو – بلوار جانبازان – ایثار – سرسبز – یادگار امام و تمامی کوچه های این محدوده صورت می گیرد .

وانت بار غرب تهران

وانت بار غرب تهران اسایش وانت شامل کلیه مناطق غربی تهران است ؛ راننده های ما به کلیه مناطق تهران اشراف کامل دارند و پس ثبت درخواست شما با ما سریعا در محل شما حاضر میگردند .

شماره تماس وانت بار شهرک آزمایش : 44297488

نرخ کرایه وانت بار شهرک ازمایش بستگی به میزان حجم بار و مسافت شما خواهد داشت و برای اطلاع دقیق از قیمت وانت بار شهرک ازمایش بایستی که با شماره های بالا تماس بگیرید . ما قیمت های خوب در کنار خدمات حرفه ای را تضمین می کنیم و به همین دلیل است که مشتریانی داریم که سالها با ما کار می کنند .

وانت بار شهرک آزمایش
وانت بار شهرک آزمایش

بسته بندی حرفه ای همراه با ضربه گیر کارتن چسپ و سلفون . جابجایی وسایل حساس و سنگین نظیر گاو صندوق ، پیانو ، یخچال ، ماشین لباسشویی و …

وانت بار غرب تهران :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *