نیسان بار پونک

وانت بار و نیسان بار پونک

نیسان بار پونک ویژه حمل بارهای سبک و سنگین در منطقه پونک و محله های اطراف از زیر مجموعه های باربری اسایش می باشد . باربری ارزان پونک با نیسان بار و وانت بار ارزان در تهران ( آسایش وانت )

جابجایی وسایل شما با نیروهای حرفه ای و اموزش دیده در کنار راننده های کار بلد و مسلط به تک تک خیابان های پونک

نیسان بار ارزان در پونک

شماره های تماس با پاسخگویی شبانه روزی : ۰۲۱۴۴۲۹۷۴۸۸ – ۰۹۱۹۷۲۴۹۳۴۰

نیسان بار پونک هفت روزه هفته حتی ایام تعطیلی مهم نیز فعال می باشد . حمل اسباب و اثاثیه با تضمین صد در صدی سلامت کامل انجام می گیرد. با توجه به حجم بار شما باربری پونک خودروی مورد نظر را به محل اعزام می نماید .

نیسان بار غرب تهران

وانت تلفنی ونیسان تلفنی اسایش همواره در مناطق غرب تهران حضور فعال دارد و از این مناطق به کلیه نقاط تهران و شهرستان ها بار ارسال می کند . اگر به دنبال باربری ارزان در غرب تهران به همراه ارائه خدمات عالی هستید پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید یا پیامک دهید . تلفن های ما شبانه روز جوابگوی شما عزیزان هست .

هدف ما تبدیل متقاضی ها به مشتری ثابت است که نیسان بار پونک با ارائه قیمت های مناسب و کیفیت عالی جابجایی و برخورد خوب کارکنان توانسته به این هدف دست یابد و روزنه بارهای زیادی را در منطقه پونک جابجا نماید .

باربری پونک

حمل جهیزیه ، وسایل اداری ، تجهیزات مغازه و فروشگاه ها ، اسباب و اثاثیه منزل ، سیسمونی ، سرویس چوب ، وسایل حساس شیشه ای ، گاو صندوق های سنگین و … با نیسان بار پونک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *