وانت تلفنی جنت اباد

وانت تلفنی جنت اباد – نیسان بار جنت اباد

خدمات حمل بار و وانت تلفنی جنت اباد با چندین سال سابقه حرفه ای در امر باربری و جابجایی وسایل ریز و درشت در کلیه مناطق تهران و جنت اباد در خدمت شما عزیزان می باشد . وانت تلفنی جنت اباد یکی از زیر مجموعه های بزرگ وانت تلفنی و نیسان تلفنی اسایش می باشد که ۲۴ ساعته و کلیه ایام هفته حتی روزهای تعطیل فعالیت دارد و بارهای شمارا از جنت اباد و سایر نقاط تهران به مقصد کلیه مناطق تهران و یا خارج تهران ارسال می نماید.

وانت بار جنت اباد

وانت تلفنی جنت اباد با تیمی مجرب و دوره دیده با رعایت اصول درست باربری و رعایت احتیاط کامل وسایل و اجناس شمارا با سلامت کامل به مقصد می رساند .خدمات بسته بندی نیز بصورت حرفه ای بوریکه هیچ صدمه ای به وسایل وارد نشود انجام میشود . وانت تلفنی جنت اباد در کلیه خیابان ها و مراکز مهم این محدوده روزانه سفارشات باربری زیادی دارد که با در اختیار داشتن ماشین های باربری وانت و نیسان پاسخگوی همه متقاضیان بوده است .ما یک تیم سازمان یافته در امر اسباب کشی هستیم و خدمات خود را به صورت شبانه روزی انجام می دهیم .

وانت تلفنی تهران

وانت تلفنی جنت اباد اسایش یکی از قدیمی ترین و معتبرترین باربری های با سابقه منطقه می باشد . با یکبار تماس مشتری دائم ما شوید . وانت تلفنی تهران و غرب تهران .

حمل اثاثیه منزل وشرکتها اداری تجاری وغیره
جابجایی سنگین با بسته بندی حرفه ای با ماشین هایه سنگین ونیمه سنگین با وانت تلفنی جنت اباد

حمل وسایل سنگین .ساید بای ساید.بوفه.گاوصندوق.پیانو…

✔ ویژه حمل اثاثیه منزل ، کالای اداری و صنعتی به تمامی مناطق تهران ، ری و شمیرانات .

✔ با کارگران متخصص و .
مسلط به انواع ساید . تردمیل . گاوصندوق و پیانو درسطح حرفه ای .

✔ انواع خودو :
وانت .
نیسان .

شماره تماس وانت تلفنی جنت اباد

۰۹۱۹۷۲۴۹۳۴۰

۰۲۱۴۴۲۹۷۴۸۸

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *