وانت تلفنی سعادت اباد

وانت تلفنی سعادت اباد


کمترین قیمت را از ما بخواهید . با همراهیه پرسنل اموزش دیده و مجرب خیالتان از بابت جابجایی وسایلتان راحت باشد . همچنین کلیه بارهای شما بیمه می گردند تا هیچگونه خسارتی به شما وارد نگردد.

وانت تلفنی سعادت اباد و محدوده های آن آمادگی جابجایی وسایل اداری و خانگی ، کالاهای لوکس و جهیزیه را بصورت شبانه روزی و هفت روزه هفته دارا می باشد .

وانت بار سعادت اباد

وانت بار سعادت اباد تهران با حضور کارگران مجرب و با تجربه که در تمام زمان باربری دارای رفتار موجه و با صبر و حوصله هستند می تواند بهترین خدمات باربری و بسته بندی را برای شما انجام دهد . هدف ما این است که بهترین ها را برای تک تک سفارشات انجام بدهیم تا به مشتریان ثابت و فراوان خود در مناطق غربی و شمالی تهران بیافزاییم . ما خدمات حرفه ای و تخصصی خود را بدون نقص و بدون کوچکترین خسارتی انجام می دهیم و تضمین می نماییم که با اعتماد به ما کوچکترین نگرانی از بابت سلام اسباب و اثاثیه خود و تعرفه های حمل بار نخواهید داشت .

نیسان بار سعادت اباد

خودروهای این مجموعه شامل نیسان بار نیز می باشد . ما در تمامی خودروهای خود در محدوده سعادت اباد و سایر نقاط تهران پتو و موکت به همراه طناب و سایر تجهیزات مور نیاز برای ایمن سازی بارها پیش بینی کرده ایم تا هیچ خسارتی هنگام طی نمودن مسیر تا مقصدتان به اسباب و اثاث شما وارد نشود ما امین لوازم شما هستیم . به راحتی میتوانید کلیه وسای یبک و سنگین خود را به ما کارگران ماهر و با تجربه ما بسپارید . نیروهای ما جوان و تنومند هستند و می دانند وسایل مختلف را به چه شکل حمل نمایند که خسارتی نبینند .

شماره تماس وانت بار سعادت اباد : 09197249340 

از محدوده سعادت اباد تهران به هر نقطه ای دیگر از تهران که بخواهید ارسال بار خواهیم داشت

برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *