وانت بار آسایش – نقطه تمایز شما در انتخاب هایتان

همه ما می‌دانیم که انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات حمل‌و‌نقل ، اولین گام موثر برای داشتن یک اسباب کشی بدون دردسر می‌باشد اما بدون در نظر گرفتن بسیاری از نکات مربوط به همین موضوع با اهمیت ، با عجله کار خود را پیش می‎‌بریم !

در گام اول چه نکاتی را باید در نظر بگیریم ؟

در اولین گام که مهم‌ترین به شمار می رود شما باید شرکت حمل اثاثیه منتخب خود را برگزینید که در این مرحله باید وسواس زیادی به خرج داد زیرا انتخاب اشتباه شما ممکن است باعث صدمه دیدن وسایل مهم و گرانبها ، و در نتیجه منجر به ضرر مالی شما گردد .

پیشنهاد نیسان بار آسایش به شما این است که ابتدا با تفکر ، تمامی نکات که برای انتخاب یک شرکت باربری به کار می‌رود را در نظر بگیرید . اما دقیقا چه نکاتی ؟ در ادامه به‌صورت گام به گام نکات دقیقی را ارائه می‌دهیم تا شما مشتریان عزیز با ذهنی باز تر انتخاب بهتری داشته باشید .

وانت بار
جابجایی اثاثیه در وانت بار آسایش

سابقه شرکت

در هر زمینه ای از زندگی مهمترین نکته برای انتخاب ، تجربه می باشد . به قطع و یقین سابقه و ثبات یک شرکت حمل و نقل می‌تواند گویای خیلی چیز‌ها باشد . بنابراین سابقه کاری شرکت های باربری و وانت بار را دست کم نگیرید .

در این زمینه موسسه وانت تلفنی و نیسان بار آسایش دارای ۲۵ سال سابقه ( از سال ۱۳۷۴ ) می باشد که نه تنها از قدیمی ترین موسسه های حمل و نقل در تهران به شمار می‌رود بلکه می‌توان گفت با ثبات ترین موسسه در این زمینه و در ایران می‌باشد .

سابقه کارکنان

پس از اینکه سابقه شرکت را بررسی کردیم ، باید سابقه کادر مجموعه را نیز بررسی کنیم . به طور قطع ، کادری می‌تواند اثاث شما را به‌طور مطمئن جا‌به‌جا کند که از حداقل سابقه ممکن برخورداد باشد .

تمامی کارکنان مجموعه وانت بار آسایش دارای حداقل ۱۰ سال سابقه در این زمینه می‌باشند که شرکت نیسان بار غرب و نیسان بار شمال آسایش در این زمینه حساسیت زیادی را برای آسودگی خیال مشتریان عزیز به کار برده است .

امکانات مجموعه

در کنار کادری با سابقه و توانمند ، باید امکانات مجموعه را نیز در نظر گرفت زیرا این امکانات می‌تواند نقطه تمایز آن موسسه حمل‌و‌نقل باشد چرا که راحتی یک جابجایی نیازمند امکاناتی می‌باشد .

در مجموعه وانت تلفنی ارزان آسایش می‌توانید از امکاناتی مانند از وانت نیسان و وانت پیکان مسقف و روباز ، کامیونت ( درصورت درخواست مشتریان ویژه ) ، انواع چرخ دستی مخصوص حمل و نقل ، کارتن های مخصوص بسته بندی ( بابل رپ ، بابل استرج ، مخصوص شکستنی ، مخصوص لباس و … ) برخوردار شوید .

پشتیبانی

پیش از جابجایی شما نیاز به یک مشاور جهت تعیین نوع ماشین ، ساعت ، تعداد کارگر و … می‌باشید که اگر مشاور دارای اطلاعات کمی باشد و یا اصلا مشاوری در کار نباشد ! موجب بالا رفتن هزینه و ساعت انجام کار می گردد .

تمامی مشتریان عزیز می‌توانند قبل از رزرو بار خود از خدمات مشاوره وانت بار آسایش بهره‌مند شوند .

نیسان بار
ارائه خدمات مشاوره و پشتیبانی

در گام بعدی اثاث کشی چه باید کرد ؟

فرض کنیم موسسه حمل بار خود را انتخاب کردیم اما پس از آن چه نکات دیگری تا جابجایی باقی مانده ؟

نوع ماشین : کامیون ، کامیونت یا وانت ؟

معمولا در حمل و نقل اثاثیه منازل ، ادارات و … کامیون به کار نمی‌رود ، پس باید با توجه به حجم بار خود بین کامیونت و وانت ، انتخابی را داشته باشیم ، البته نوع چیدمان نیز در این رابطه بی تاثیر نیست .

در صورتی که در این مورد تردید دارید می‌توانید از بخش پشتیبانی مشاوره های لازم در این مورد را بگیرید .

تعداد کارگر باربری

اگر تعداد کارگر حمل اثاثیه را در حد وسط در نظر نگیرید بدون شک هزینه های شما بالا می رود اما چرا می گوییم حد وسط ؟

همه ما می‌دانیم که اگر تعداد کارگران بالا باشد ، هزینه های جابجایی افزایش می‌یابد اما کمتر کسی متوجه این موضوع است که اگر تعداد کارگران برای اثاثیه های سنگین نیز کم باشد ، ممکن است جابجایی شما اضافه ساعت بخورد و در این صورت نیز باز هم هزینه های حمل و نقل بالا می رود پس باید تعداد کارگران با دقت و با کمک مشاور انتخاب شوند .

بسته بندی وسایل

بسته بندی قبل از اسباب کشی می‌تواند کمک بزرگی در جهت امن نگه داشتن وسایل شما انجام دهد . در صورتی که به هر دلیلی نمی‌توانید بسته بندی را خودتان انجام دهید ، وانت بار آسایش می‌تواند کارگرانی جهت بسته بندی تخصصی وسایل شما ارائه دهد .

نکاتی در رابطه با نیسان بار آسایش

مجموعه نیسان بار و وانت بار آسایش به‌خاطر ثبات و اعتبار خود و همچنین به‌خاطر مشتریان عزیز خود ، حساسیت زیادی را در هر زمینه به خرج داده است تا همواره خدماتی ایمن و سریع را ارائه دهد . این موسسه از سال ۱۳۷۴  کار خود را آغاز کرد و تا کنون توانسته مشتریان ثابت زیادی را دارا باشد .

از سال ۱۳۹۵ تبلیغات اینترنتی خود را شروع کرده و در سال ۱۳۹۷ با نام آسایش وانت فعالیت خود را ادامه داد . این شرکت در تلاش است تا تمامی موارد مربوط به اسباب کشی را در سایت رسمی خود قرار دهد تا مشتریان گرامی بدون تماس گرفتن و با گذاشتن وقت کمی بتوانند نگرانی و سردرگمی های خود را کنار بگذارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *