وانت تلفنی پونک

وانت تلفنی پونک


وانت تلفنی پونک از زیر مجموعه های وانت بار اسایش دارای نیروهای کار بلد در جابجایی وسایل حساسی می باشد . همه روزه در مناطق غرب تهران به خصوص پونک ما در حال جابجایی وسایل اداری ، خانگی ، انفورماتیک و … به دیگر مناطق تهران و خارج تهران هستیم . عمده مشتریان ما ثابت هستند زیرا که با خدمات خود توانسته ایم نظرات ان ها را بسوی خود جذب نماییم .

جلب رضایت مشتری از مهمترین خواسته های وانت تلفنی اسایش می باشد .

وانت تلفنی پونک ارزان سریع و مطمئن است

جابجایی وسایل سنگین خود از قبیل یخچال – گاز – ماشین لباسشویی و اجناس مشابه را به ما بسارید . با بیمه بارهایتان سلامت انها را تضمین میکنیم .

وانت تلفنی محدوده پونک بصورت شبانه روزی و هفت روزه هفته در خدمت شماست .

وانت بار نیاوران


نیسان بار و وانت بار پونک

وانت تلفنی پونک بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در هفت روزه هفته اماده خدمت رسانی به تمامی اهالی پونک و همشهریان عزیز در غرب تهران می باشد . با وجود اسایش وانت دیگر نگران اسباب و اثاثیه خود نباشید زیرا که ما متخصص در جابجایی انواع بارهای سنگین و لوکس همچون جهیزیه و گاو صندوق هستیم . با وجود نیروهای حرفه ای که در اسایش وانت گرد خود اورده ایم میتوانیم ادعا کنیم که میتوانیم یک باربری حرفه ای و بدون نقص را به تمامی مشتریان خود بدون هیچ محدودیتی ارائه دهیم . با وانت بار و نیسان بارهای ما با خیال اسوده بارهای خود را در هر مقصدی که مد نظر دارید تحویل بگیرید.

وانت بار صادقیه

باربری مطمئن در پونک

از برترین ویژگی های باربری پونک اسایش وانت رعایت نکات ایمنی و دقت فراوان حین انجام باربری و انتقال بارهای مشتریان است . زیرا که کوچکترین کوتاهی و یا بی مسولیتی میتواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما داشته باشد . کارگرانی که ما برای اینکار انتخاب کرده ایم از توانمندترین نیروهای حمل بار در تهران هستند که با سالها تجربه و انرژی فراوانی که دارند هر وسیله سبک و سنگینی را با بهترین روش ها جابجا می کنند بدون اینکه کوچکترین خسارتی به انها برسد .

شماره تلفن وانت بار پونک : ۰۹۱۹۷۲۴۹۳۴۰

برای کسب اطلاعات دقیق تر از نحوه کار و قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید . اسایش وانت بهترین راهکار ها را برای جابجایی بارهای شما دارد

وانت بار آسایش وانت

آسایش وانت برای اینکه بهتر بتواند به مشتریان خود خدمات ارائه بدهد در تمام مناطق شمالی و غربی تهران دارای شعبه می باشد و در تمام این مناطق نیروهای خود را مستقر نموده است تا در کمترین زمان ممکن به محلی که باربری باید انجام شود خود را برساند . وانت بار پونک تنها یکی از شعبات ما در تهران می باشد .

تمام تلاش این مجموعه این است که رضایت شما از ابتدا تا انتهای حمل بار در پونک و یا سایر نقاط جلب گردد .

بارهای شما به هر اندازه و حجمی که باشد می توانید برای جابجایی آنها با ما تماس بگیرید و درخواست انتقال آنها را به هر مکانی که می خواهید بدهید ما به شما تضمین خواهیم کرد که کوچکترین اتفاقی برای آن ها نخواهد افتاد و در سلامت کامل و بدون ذره ای خسارت آن ها را به شما تحویل خواهیم داد . از جمله برترین خدماتی که ما می توانیم برای شما انجام بدهیم بسته بندی اصولی و حرفه ای اسباب و اثاثیه منزل در سراسر تهران می باشد با یک بسته بندی مطمئن و ایمن خیالتان دیگر از هر بابتی آسوده خواهد بود که وسایلتان دچار مشکل نخواهند شد هزینه های بسته بندی و حمل بار را ما حداقل در نظر گرفته ایم تا بتوانیم مشتریان بیشتری را جذب نماییم البته نباید نا گفته بماند که به هیچ عنوان از کیفیت کار خود نمی کاهیم زیرا معتقد به جذب مشتریان دائمی هستیم و در نظر داریم که طوری عمل بکنیم که حتی مشتریان ما را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی نمایند .

وانت بار کامرانیه

چرا باید ما را برگزینید ؟

استفاده از نیروهای دریجه یک ، حرفه ای ، مودب و تنومند

استفاده از خودروهای متنوع در تعداد بالا برای پاسخگویی به نیاز مشتریان بدون هیچگونه محدودیتی

بهره گیری از موکت ، تعداد بالایی پتو و طناب برای بستن و ایمن سازی مطمئن بارهای مشتریان

سابقه فعالیت طولانی در محدوده پونک و سراسر تهران

بسته بندی حرفه ای در صورت نیاز

فعالیت شبانه روزی و بدون تعطیلات

مدیریت قوی و برنامه ریزی دقیق با خوش قولی

استفاده از رانندگان مسلط به مسیریابی و آشنا به کلیه مناطق تهران

حمل و جابجایی لوازم مسکونی و اسباب کشی بدون نقص

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *