وانت بار دزاشیب

وانت بار ستارخان

وانت بار دزاشیب

وانت بار دزاشیب آسایش وانت یکی از برترین اتوبارهای موجود در منطقه دزاشیب و شمال تهران می باشد . ما با کارگران ویژه خود بارهای شما را در سلامت کامل به هر مقصدی که شما بخواهید خواهیم رسانید . کارگران ما بسیار حرفه ای هستند و طبق خواسته شما عمل خواهند نمود . نیسان بار و وانت بار دزاشیب همه روزه حتی در روزهای تعطیلی و ساعات پایانی شب فعالیت می نماید . تا بتواند بهترین خدمات را برای مشتریان خود انجام بدهد .

کارشناسان ما در همه حال در خدمت شما هستند تا بتوانند شما را برای یک باربری بهتر و مطمئن تر راهنمایی نمایند . آسایش وانت از ابتدا تا انتها امین بارهای شماست تا بتواند آسودگی خاطر را برای شما به ارمغان آورد .

نیسان بار

علاوه بر خودروهای وانت بار این مجموعه دارای نیسان بار در دزاشیب نیز می باشد تا برای بارهای حجم بیشتر بتواند بهتر به مشتریان خود خدمت رسانی نماید . خودروهای باربری دزاشیب دارای پتو و موکت هستند تا اسباب و اثاثیه شما را دورپیچ نمایند تا اتفاقی در طول مسیر باربری برای وسایل شما نیوفتد و در سلامت کامل آن ها را به مقصد هار مورد نظرتان برسانیم .

شماره تماس بهای وانت بار دزاشیب : ۰۹۱۹۷۲۴۹۳۴۰ – ۰۲۱۴۴۲۹۷۴۸۸

وانت بار شمال تهران

در هر جای تهران به ویژه مناطق شمالی تهران که باشید ما در کمترین زمان بهترین خدمات بسته بندی و باربری را برای شما انجام خواهیم داد . وانت بار شمال تهران آسایش وانت دارای مجوز فعالیت از اتحادیه باربری و بیمه نامه دولتی می باشد و بارهای شما را با قیمت های بسیار خوبی جابجا می نماید . قیمت های خوب و عالی ما با حفظ کیفیت بالا انجام می شود به طوری که شما تبدیل به مشتری دائمی ما خواهید شد .

وانت بار دزاشیب تنها با یک تماس برای باربری و اسباب کشی شما در خدمتتان خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *