وانت تلفنی فرحزاد

وانت تلفنی فرحزاد

وانت تلفنی فرحزاد

( وانت بار فرحزاد – نیسان بار فرحزاد )

حمل بار و اثاثیه بزرگ و کوچک در کلیه نقاط محله فرحزاد با وانت تلفنی فرحزاد ، ما متخصص جابجایی هرگونه بار و وسایل می باشیم .

مسلط به منطقه فرحزاد و کلیه مناطق تهران . حمل اجسام سنگین نظیر گصندوق یخچال ساید بای ساید و غیره با اسایش وانت . حمل بار از فرحزاد به کلیه نقاط تهران و شهرستان ها با بهترین قیمت ها

محله فرحزاد 

فرحزاد از محلات منطقه دو در شمال تهران است . که این محله یکی از قدیمی ترین قسمت های شمال تهران را تشکیل میدهد . فرحزاد در گذشته روستایی سرد و خنک در مسیر امام زاده داوود بوده که به مرور زمان با توسعه بافت شهری در تهران به این شکل درامده است .

فرحزاد از سه منطقه تشکیل شده است : محله امام زاده ، محله فرحزاد بالا واقع در بالای اتوبان یادگار امام و محله فرحزاد پایین که پایین اتوبان یادگار امام را شامل می شود . که وانت تلفنی فرحزاد همواره در تمامی این مناطق مشتریان خود را داشته و توانسته اقلام زیادی را جابجا نماید .

استقبال از باغچه رستوران های فرحزاد به حدی است که شب ها به زحمت می توان در این محله جای پارک خالی برای اتومبیل پیدا کرد. برای باربری اسان و بی دردسر در این محله خوش اب و هوا و پر رفت و آمد با شماره های ما تماس بگیرید تا سرییعا در محل شما حاضر شویم تیم وانت بار فرحزاد ۲۴ ساعته در خدمت شماست .

وانت بار در فرحزاد

وانت تلفنی فرحزاد اثاثیه های بزرگ و کوچکتان را به مقصد برده و در آنجا خدمات تخلیه بار را برای شما انجام می دهد. باربری فرحزاد ارزانترین باربری است که می تواند شما را راضی نگه دارد و اعتماد شمارا جلب کند . ما با توجه به حجم اسباب و اثاثیه شما ماشین مناسب و تعداد نیروی مورد نیاز جهت جابجایی بار را ارسال می کنیم تا خخللی در روند کار بوجود نیاید .

بدون تعطیلی و شبانه روزی پاسخگوی شما هستیم . انتقال بار از فرحزاد به کلیه نقاط تهران و خارج تهران صورت میگیرد .هدف ما ارائه خدمات به گونه ای است تا شمارا مشتری دائم خود سازیم. وانت تلفنی فرحزاد از زیر مجموعه های باربری آسایش می باشد .

وانت تلفنی غرب تهران

۰۹۱۹۷۲۴۹۳۴۰

۰۲۱۴۴۲۹۷۴۸۸

وانت بار فرحزاد

حمل و نقل انواع بار و مرسولات پستی
به تمام نقاط تهران و شهرستان ها

کرایه طبق اتحادیه وانت بار و منصفانه
کفی مبلی و پتو پیچی بار
با کارگر
سراسر تهران شبانه روزی

وانت بار فرحزاد

 

جابجایی بارهای حساس و سنگین خود را در منطقه فرحزاد به کارکنان ما بسپارید در کمترین زمان پاسخگوی شماییم

وانت بار غرب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *